Praktyka implantPoint usytuowana jest w willowej dzielnicy Poznań – Grunwald.
Składa się z 2 gabinetów zabiegowych, wygodnej poczekalni, sali wykładowej oraz pomieszczeń dodatkowych. Nasza praktyka wyposażona jest w najnowszy, certyfikowany sprzęt stomatologiczny i rentgenowski. Personel lekarski posiada wysokie kwalifikacje zawodowe a także ponad 25-letnie doświadczenie kliniczne.

dr n. med. Barbara Ziołecka
IMGP1667_2

Specjalista chirurgii stomatologicznej, autorka wielu prac naukowych
i referatów z zakresu chirurgii stomatologicznej, stomatologii dziecięcej i  implantologii. Starszy wykładowca Katedry i Kliniki Stomatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego im.
K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Członek polskich i zagranicznych towarzystw naukowych. Systematycznie doskonali swoje umiejętności na szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą.dr n. med. Jarosław Pospiech
IMGP1660_2

Specjalista chirurgii stomatologicznej, od 1991 roku zajmuje się czynnie implantologią stomatologiczną i metodami regeneracji kości. Jeden z dwóch autorów pierwszego polskiego systemu implantów Osteoplant . Pomysłodawca szeregu wdrożonych do produkcji, nowatorskich narzędzi chirurgicznych i produktów ułatwiających zabiegi chirurgiczne w jamie ustnej.

Twórca i koordynator grupy naukowo – badawczej infini-Ti.

Autor licznych prac naukowych i referatów z zakresu implantologii
i chirurgii stomatologicznej. Członek polskich i zagranicznych towarzystw naukowych. Swój warsztat praktyczny i naukowy doskonali uczestnicząc
w konferencjach i kursach organizowanych w Europie i USA.